Anonym bruker Skrevet 31. mars 2010 #1 Skrevet 31. mars 2010 Hver at foreldrene har 10 syktbarn-dager, men hva dersom jeg er ute i fødsels permisjon, får da mannen alle i den perioden?
Anonym bruker Skrevet 31. mars 2010 #2 Skrevet 31. mars 2010 Nei, han får ikke 20 dager når du er hjemme i permisjon.
Anonym bruker Skrevet 31. mars 2010 #3 Skrevet 31. mars 2010 Hjemme hos oss er de syke barna hjemme med meg, uten at mannen tar ut sykt barn-dager. Fått inntrykk av at det fungerer slik for de fleste. Hvorfor kan du ikke ta deg av et sykt barn selv om du er hjemme med baby?
Anonym bruker Skrevet 31. mars 2010 #4 Skrevet 31. mars 2010 Jeg bare lurte. Er hjemme med tvillinger på 4,5 mnd, og har en jente på 4 år. Manne har snart brukt opp syktbarn-dagene, så jeg bare lurte. HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå