BlåBlå Skrevet 30. mars 2010 #1 Skrevet 30. mars 2010 Jeg fikser ikke sånn lure TV, ala lurt av Karlsen. Det samme gjelder luretelefoner på radio. Fikser ikke å se folk blir driti ut, og blir oppriktig flau på deres vegne. Jeg hadde blitt dritforbanna om det skjedde meg. Bli latterliggjort på den måten, selv om det ikke er så ondskapsfullt. Men dog.
Gjest Skrevet 30. mars 2010 #2 Skrevet 30. mars 2010 Jeg digger "Lurt av Karlsen" - men da Tone begynte å gråte, fikk jeg litt vondt av henne... "Fem på" på P4, liker du ikke det heller?
BlåBlå Skrevet 30. mars 2010 Forfatter #3 Skrevet 30. mars 2010 Nei, jeg må faktisk skru av når det kommer sånt på radio.
Monajenten Skrevet 30. mars 2010 #4 Skrevet 30. mars 2010 Er ikke Lurt av Karlsen med Tone på torsdag?????
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå