mamma til 3:) Skrevet 29. mars 2010 #1 Skrevet 29. mars 2010 Kjøper alltid libero bleier og er fornøyd med trusebleiene, men denne gangen var alle bleiene helt hvite og kjempe stive. Klart det går ann å bruke de, men halve moroa for unga er jo de bilda på bleiene. Enklere å få på de bleia om de ikke vil. Så hva mener dere? Budre jeg klage? Eller bare overse det:)
♥Koseklumpen-3 barnsmor♥ Skrevet 29. mars 2010 #2 Skrevet 29. mars 2010 Jeg fikk mail fra Libero-klubben om at dette problemet hadde rammet et parti med bleier og at det ikke skulle gå utover kvaliteten. Fikk en pakke uten trykk på sist jeg også, men var forberedt på det og brydde meg ikke noe om det. Har gått fint å bruke disse bleiene på min 1,5 åring. Jeg ville oversett det og funnet et annet triks hvis ungen hadde nekta å ta på seg bleia.
mamma til 3:) Skrevet 29. mars 2010 Forfatter #3 Skrevet 29. mars 2010 Haha, ja da kan man jo se hvor mye jeg får med meg:) Såg mailen nå på den e-posten jeg ikke bruker... Har i grunn ikke noe problem med å få på ho bleie, men kjenner flere som har det. Og da er bildene et "lokkemidel".
2 boys & now pink Skrevet 29. mars 2010 #4 Skrevet 29. mars 2010 Vi tegnet det ungen ba oss om å tegne... da ble det ekstra stas"
mamman til to gutter Skrevet 29. mars 2010 #5 Skrevet 29. mars 2010 En venninne kom med et veldig godt tips for bleiene uten trykk og det var å spare dem til de skal ha på seg pentøy. En hvit strømpebukse hvor trykket på bleia syns gjennom er ikke alltid så pent og da er det perfekt å bruke bleiene uten trykk:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå