Gå til innhold

35+2 i dag. Tid for å pakke bagen :-)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå begynner jeg å bli utålmodig. I kveld pakkes baggen, slik at vi er klare til å reise, om jenta i magen bestemmer seg for å komme tidlig. Lurer på hvordan jeg skal få de neste ukene til å gå!

 

Noen som har spesielle tips til hva man bør ha med på sykehuset?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jøss, så tidlig? Jeg er 39+3 og har egentlig ikke pakket noe som helst... Regner med det går fint likevel. Men du, det finnes en egen tråd et eller annet sted på 3.trimester-forumet der mange har lagt inn kommentarer om hva man bør pakke =)

 

Ta noen av dem med en klype salt eller to, det ser ut som om en del har tenkt å bo en stund på klinikken... Hehe...

Skrevet

pakket vel også bagen da jeg var rundt 35 uker...:.-) Søstera mi fik jenta si nå for 2 uker siden og hu var da 36 uker på vei, så alt er mulig:-)

jeg var på sykehuset med sterke falske rier på fredag(er 37 uker i morgen), så er glad bagen er pakket såpass tidlig:-)

 

 

Skrevet

38+5, hodet ikke festet og baby ligger høyt. Derfor fått beskjed hos jm om å legge meg rett ned om vannet går. Må seriøst vurdere å pakke noe i den bagen snart.

 

Kjenner jeg blir litt misunnelig på dere damer som har alt klart 4-5-6 uker før termin.

Fordelen med å ligge litt etter skjema er at man egentlig bare er glad for å gå litt over termin...aldri så galt at det ikke er godt for noe!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...