lykketid Skrevet 27. mars 2010 #1 Skrevet 27. mars 2010 Gutten vår kom akkurat til termin, den 26. Mars! Natt til fredag begynte riene, kl fire dro vi til Ahus, det var fem minutter mellom riene! Halv tolv gikk vannet, og 13.55 ble gutten vår født! Han veier 3690 gram og er 49 cm lang! En nydelig gutt med masse lysebrunt hår! Vi er kjempe fornøyde med Ahus, og koser oss på familierom på barsel! Gled dere jenter!
Gjest Skrevet 27. mars 2010 #2 Skrevet 27. mars 2010 Gratulerer med den lille prinsen og vell overstått! :-))) Skal på ahus selv og går bare og venter på at tulla vil ut:-)
Venter Linnea *HØYGRAVID* Skrevet 27. mars 2010 #3 Skrevet 27. mars 2010 Gratulere så mye med prinsen:o)
Granny Weatherwax Skrevet 28. mars 2010 #4 Skrevet 28. mars 2010 Gratulerer så mye! Godt å høre at det er noen som føder til termin, så mange jeg kjenner som går over for tiden :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå