Anonym bruker Skrevet 26. mars 2010 #1 Skrevet 26. mars 2010 Skirver dette for å høre om noen er i samme situasjon eller har erfaringer. Min ni mnd gamle jente har slett ikke tid til pupp i disse dager. Vil kun spise på morgenen når hun er veldig sulten. Ellers om dagen spreller hun og kaver når jeg forsøker å legge henne til brystet. Til tross for mørkt rom. Hun er ikke sint, men bare veldig aktiv. Er dette vanlig? Er hun i ferd med å avvenne seg selv? Leser på ammehjelpen der det står at måltidene enda skal være kos og morsmelk skal være hovedbestanden i kosten frem til 12 mnd. Vel, sånn er det ikke hos oss for tiden. Hva gjør jeg? Takker for innspill! God helg!
Anonym bruker Skrevet 26. mars 2010 #2 Skrevet 26. mars 2010 Jeg har det akkurat likedan, men min er bare 5 mnd da.. Han vil bare ha pupp når han er veldig trøtt, ellers ikke i det hele tatt. Begynte med grøt, og angrer litt på det.
Anonym bruker Skrevet 26. mars 2010 #3 Skrevet 26. mars 2010 sånn var jenta mi også men ved 3-4 mnders alder, så jeg ga rett og slett opp og fikk mer kos ved å bruke flaske og mme. første mann ammet jeg i ro til hun var 11 mnder og måtte da gradvis venne henne av puppen, så når andre mann sprella i alle retninger ble det bare utrivelig for oss begge og jeg valgte flaska som løsning.
Anonym bruker Skrevet 26. mars 2010 #4 Skrevet 26. mars 2010 Vår første var sånn ved 6 mnd alder. Nektet pupp, og avvenningen gikk av seg selv:(
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå