Anonym bruker Skrevet 26. mars 2010 #1 Skrevet 26. mars 2010 og etter en stund tok jeg tida og de kom hvert 10. minutt. Plutselig stoppa de opp. Jeg er bare i uke 35, hadde dere ringt føden da? Selv om de stoppet opp? Førstemann kom i uke 36... Fikk rier med han i uke 35 også og ble sendt rett til sykehus med ambulanse.
millie+2klumper Skrevet 26. mars 2010 #3 Skrevet 26. mars 2010 Jeg hadde tatt en telefon til føden om jeg var deg. Hvertfall med tanke på når du fødte sist! Ring du:)
Anonym bruker Skrevet 26. mars 2010 #4 Skrevet 26. mars 2010 Jepp får mote meg opp til å ringe. gruer meg alltid til å ringe de.. Føler at jeg forstyrrer! Og så har jeg telefonskrekk!! Takk for svar
Gjest Skrevet 26. mars 2010 #5 Skrevet 26. mars 2010 Telefonskrekk har jeg også, jeg fikk søstra mi til å ringe til føden for meg et par ganger Men seriøst, jeg kunne har ringt selv, de tar sånt alvorlig skal jeg si deg og de ber deg nok komme inn for en sjekk.
Anonym bruker Skrevet 26. mars 2010 #6 Skrevet 26. mars 2010 Pleier å få samboeren min til å ringe, men han er på jobb
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå