Anonym bruker Skrevet 24. mars 2010 #1 Skrevet 24. mars 2010 Begynte igår med tett pust og forkjølet + diare. Var veldig urolig i natt og sov dårlig. Idag har han hatt feber og vært utilpass. På ettermiddagen ble han ganske dårlig og har bare sovet og ynket seg. Våkner og kaster opp innimellom og gråter. Han kastet først opp mat men så ble det gult og nå grønt. Nå sover han på meg men jeg lurer på om jeg skal vekke han og ringe til lege. Ser jo ut til å bare være omgangssyke eller liknende men litt dårlig allmenntilstand har han jo. Hva hadde dere gjort?
Mrs.HvorErNøkleneMine? Skrevet 24. mars 2010 #2 Skrevet 24. mars 2010 Hadde ringt lege. Han har kastet opp magesyre(eller hva det nå heter).
Anonym bruker Skrevet 24. mars 2010 #3 Skrevet 24. mars 2010 Ja det er magesyre. Jeg kaster også opp det når jeg har omgangsyke. Han sover så godt oppå meg så er litt usikker på om jeg skal vekke han nå for å hente telefonen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå