Leer Skrevet 24. mars 2010 #1 Skrevet 24. mars 2010 Tenkte å kjøpe dockboots til min gutt. Lurer på om de erstatter støvler eller har dere begge deler?
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 24. mars 2010 #2 Skrevet 24. mars 2010 Kjøpte de som de selger på OBS, og min klarer hvertfall å bli våt.. Hørt at de beste er de som har gummi hele veien opp.. Så her brukes de bare til/fra steder.. Han bruker nå bare gummistøvler ute..
ippemo får augustbaby Skrevet 24. mars 2010 #3 Skrevet 24. mars 2010 Dette er andre året mine bruker Dockboots, og de blir ikke våte med mindre de sitter seg i vanndammen (og vannet går over skaftet..... Dockbootsene går vel til 10 eller 15 plussgrader, så de erstattter jo vanlige gummistøvler til en viss grad.
Gjest mphs Skrevet 24. mars 2010 #4 Skrevet 24. mars 2010 Jenta mi blir lett våt gjennom de. Vannet suges gjennom skaftet der det ikke er gummi. Spessielt der strikken på regnbuksen srammer rundt. Så vi har begge deler og jeg vet ikke om vi kommer til å kjøpe de igjen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå