Gå til innhold

Bivirkninger med minerva hormonspiral?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hatt denne i 5 mnd. Ingen blødninger eller noe. Men hatt mens smerter i et par uker nå. Murringer i mage og korsrygg. Det er såpass smerter at jeg vurderer om jeg skal få tatt ut spiralen.. Noen som har opplevd dette? Går det over kanskje?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Regner med at du mener Mirena.

Det høres ikke unormalt ut med mensmurringer. Men hvis det er så vondt at du vurderer å fjerne den, bør du kanskje få en time hos lege/gynekolog og finne ut av dette. Det er ikke sikkert smertene er pga spiralen.

 

Lykke til og god bedring :-)

Skrevet

haha, ja, selvsagt! Mirena :-) ammetåke!

ja, må få det sjekket, d kan jo vere andre ting..

Skrevet

Jeg fikk en sjekk hos legen pga det samme, dog bare 2.5 mnd etter at jeg fikk satt inn spiralen og da sa hun at sånt normalt sett gikk over etter de første tre mnd med spiral. Og hun hadde rett. Veldig lite sånt nå 6 mnd etter at jeg satte den inn. Så ta en sjekk du for sikkerhets skyld :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...