SuperGlad Skrevet 23. mars 2010 #2 Skrevet 23. mars 2010 om han er utro slår psykisk vold respektløs ikke til å stole på/ lyver
Anonym bruker Skrevet 23. mars 2010 #3 Skrevet 23. mars 2010 At han har sex med en prostituert. At han slår meg eller barna. At han lyver til meg om penger, altså ikke at buksa kostet 1000,- når den egentlig kostet 1500,-, men hvis han feks hadde dratt på seg masse unødvendig gjeld, som er helt uhåndterlig. Det er det jeg kan komme på av grunner for at jeg ville gå fra han. At han vil gjøre noen av disse tingene er helt utenkelig.
Anonym bruker Skrevet 23. mars 2010 #5 Skrevet 23. mars 2010 Hadde han slått hadde jeg gått. Men han mangler heldigvis genet for voldelighet så det kan jeg ikke forestille meg at kunne skje noengang. Med fire små barn kan jeg heller ikke tenke meg noen annen grunn til å forlate han, eneste som kunne få meg til å sitte alene med ansvaret for barna var om jeg ble enke. Dette vet han godt så han vet også at om han skulle ønske å gå fra meg er det han som blir alenefar og jeg samværsforelder.
Anonym bruker Skrevet 23. mars 2010 #6 Skrevet 23. mars 2010 Hvis han er voldelig mot meg eller barna, eller gir bort datteren min til en forbipasserende sigøynerfamilie. Økonomisk utroskap av verste sort.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå