Anonym bruker Skrevet 22. mars 2010 #1 Skrevet 22. mars 2010 Og hvorfor forventet dere at noe kom til å forandre seg i det hele tatt?
Anonym bruker Skrevet 22. mars 2010 #2 Skrevet 22. mars 2010 Forventer ingenting. Vet hva jeg går til.
Anonym bruker Skrevet 22. mars 2010 #3 Skrevet 22. mars 2010 Forventet ingen forandringer, og sannelig ble det ingen heller.
Anonym bruker Skrevet 22. mars 2010 #4 Skrevet 22. mars 2010 Det er jo ikke alle som tenker sånn som deg da. Har hørt om mange som prøver å redde forholdet ved å gifte seg og tror at det er løsningen på alle problemer, og ett år senere er de skilt.. HI
Tante Blås Squaw Skrevet 22. mars 2010 #5 Skrevet 22. mars 2010 Ingen forandringer - vi har vært sammen såpass lenge at vi kjenner hverandre på godt og vondt )
Hopptetussa90 Skrevet 22. mars 2010 #6 Skrevet 22. mars 2010 Ikke noe annet enn at det vil lønne seg for oss økonomisk
Anonym bruker Skrevet 22. mars 2010 #7 Skrevet 22. mars 2010 Hvis noen mener at giftemål er redningen til et forhold, så tror jeg det forholdet er dømt til å mislykkes. De fleste kjenner nok sin partner, og det er vel på grunn av den han er i utgangspunktet at man vil gifte seg med vedkommende. Ikke fordi man tror at det kommer til å forandre han.
Sånn kan det gå Skrevet 22. mars 2010 #8 Skrevet 22. mars 2010 Hvorfor skulle man forvente forandringer? At man velger å gifte seg er vel heller et tegn på at man har funnet den man vil ha og er fornøyd med og ikke ønsker noen forandring i forholdet?
Anonym bruker Skrevet 22. mars 2010 #9 Skrevet 22. mars 2010 Man lever jo en stund på planlegging av bryllup og litt i tiden etterpå. Men dersom man gifter seg for å redde et forhold er man like dum som de som får et barn for å redde et forhold.
Anonym bruker Skrevet 22. mars 2010 #10 Skrevet 22. mars 2010 Ingenting annet enn samme etternavn Og sånn ble det
Anonym bruker Skrevet 22. mars 2010 #11 Skrevet 22. mars 2010 Ok, ser ut som om de aller fleste her tenker likt som meg. Å gifte seg forandrer ingenting, annet enn skattefradragene og etternavnet. Men likevel, har sett flere eksempler på at folk har giftet seg av alle de gale grunnene. Selv giftet jeg meg fordi jeg ikke vil være uten mannen min, og på grunn av skattemessige årsaker. I det daglige har vi ikke merket noen ting :-) HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå