Anonym bruker Skrevet 22. mars 2010 #1 Skrevet 22. mars 2010 når det er så mye snakk om alt det stygge.
Anonym bruker Skrevet 22. mars 2010 #2 Skrevet 22. mars 2010 Stilig kunst, personlig stil. At ikke alt passer fargekoordinert, men at hver ting er unik.
Anonym bruker Skrevet 22. mars 2010 #3 Skrevet 22. mars 2010 Henger meg på her... Personlig stil og farger fordi da sier det noen om hvem som bor der.
Anonym bruker Skrevet 22. mars 2010 #4 Skrevet 22. mars 2010 Det artigste er de som har en historie eller et minne bak tingene sine. Gjerne en behagelig stil med små dekorerende gjenstander i forskjellige fargenyanser... Som kan minne om personen/e som bor der.
Hopptetussa90 Skrevet 22. mars 2010 #5 Skrevet 22. mars 2010 Mine egne stuer. Her har jeg det sånn som jeg vil, og driter i hva andre syns. Svigemor sa jeg hadde bra smak, og da burde det vel ligge noe i det. Hun er nådeløs.
Anonym bruker Skrevet 22. mars 2010 #7 Skrevet 22. mars 2010 Gjennomført, gjennomtenkt, praktisk, bevisst og personlig stil, sånn at jeg forstår at dette mener de, dette står de som bor her for. Da kan det godt være langt på siden av min personlige smak, men det er interessant at folk har sin egen stil.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå