Susi og prinsessa Skrevet 19. mars 2010 #1 Skrevet 19. mars 2010 Så arti å se den lille, og at alt er bra. Mistet i høst, så det er godt at det ser lysere ut nå!! Legen trodde det var ei jente, men hun var ikke sikker, men jeg har skikkelig jentefølelse!!Så ganske tydelig de tre strekene. Hvis jeg nå slutter å kaste opp så blir alt perfekt:)
Kuredu Skrevet 19. mars 2010 #2 Skrevet 19. mars 2010 Så moro! Jeg var også på UL i dag, er også rundt uke 13, legen trodde kanskje det var gutt, men var veldig vanskelig å si noe sikkert.......... Blir spennende å se! Jeg har hatt guttefølelse fra første stund............... Lykke til!
mamma til blå 2010 og rosa 2016 Skrevet 19. mars 2010 #3 Skrevet 19. mars 2010 ka de se kjønn så tidlig? jeg skal på ul til onsdagen, da er jeg 13+1. håper han kan se noe på meg og da. skjønner kjempe godt at du er letta nå. jeg fikk høre fosrterlyd hos legen i dag, og da ble jeg så letta at jeg begynte å grine. hehe. gratulere med jente i magen
Susi og prinsessa Skrevet 19. mars 2010 Forfatter #4 Skrevet 19. mars 2010 Takk:) Det blir liksom litt mer virkelig når jeg fikk vite kjønnet. Vi så tydelig at det var tre streker og det var visst kjønnsleppene. Men hun sa at det var ikke sikkert, men jeg kjenner meg ganske sikker:) Forrige gang så vi det i uke 14, da stemte det, men jeg har hørt om tilfeller der de har tatt feil så tidlig. Jeg er 13+2 i dag.
Pregnentos Skrevet 19. mars 2010 #5 Skrevet 19. mars 2010 Jeg var og denne uka er mellom 13-14. Han klarte ikke se noe.. Han prøvde, men klarte det ikkje. Var ikke altid det gikk. Men han kunne være heldig sa han? men men får vente til ordinær ultralyd.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå