Gå til innhold

Tror dere en er født som hetero/homo/bi?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, noe annet er sludder og pølsevev.

Skrevet

Nei, det er noe man blir hvis man vil være vanskelig!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

For dere som ikke skjønner ironinen, så kan jeg bekrefte at jeg brukte det her.

Gjest Tale30
Skrevet

JA!

 

Men jeg tror også at veldig mange er født biseksuelle, men at de i løpet av oppveksten faller inn i de "riktige" rollene i forhold til samfunnsnormene. Det er derfor så mange kvinner er åpne for jentesex for eksempel. Tror mange menn også kunne tenke seg å ha sex med andre menn, men de snakker ikke like åpent om det.

Skrevet

Jeg tror at det er ofte slik at en er født til en seksuell legning (tenker mest homoseksuel og lesbisk nå), men at enkelte "prøver" det ut, uten at de egentlig er det. Det tror jeg er fåtallet, men mener at det skjer. Og som sagt, jeg tror at de aller fleste er født til hetero/homo/bi og trans, for den saks skyld.

Gjest Tale30
Skrevet

Men jeg mener at dersom man ønsker å ha sex med en av samme kjønn, så er man biseksuell. Jeg kjenner flere som aldri kunne ha tenkt seg det, men det er de aller færreste i min omgangskrets i alle fall.

Skrevet

Hahaha, tenk at dette spørsmålet blir stilt i 2010...

 

 

*Risterlittoppgittpåhuenå*

Skrevet

Det handler ikke om å tro eller ikke tro, det er blitt bevist gang på gang på gang igjennom forskning.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...