*Ønskerossbaby *Gravid* Skrevet 16. mars 2010 #1 Skrevet 16. mars 2010 Er det flomlys der så absolutt alt sees? hehe. Hvor mange personer er med på "operasjonen"? Vi holder til hos Porsgrunn.
Mazza** Skrevet 16. mars 2010 #2 Skrevet 16. mars 2010 et lite rom med en gynstol , skjerm på veggen forran deg , lege som tar ut pluss en hjelper eller to. Stol som mannen din kan sitte på....ikke stort mer...åpning inn til laben da....legen har sterkt lys...men ikke noe som er helt jævlig...
*Ønskerossbaby *Gravid* Skrevet 16. mars 2010 Forfatter #3 Skrevet 16. mars 2010 Takk for svar Er ikke så glad for og spre beina. Men det er noe jeg må igjennnom :) Håper bare at jeg klarer å slappe av .
Nurket1 - prøver 2010 Skrevet 17. mars 2010 #4 Skrevet 17. mars 2010 Du får masse gøye medisiner :-) Etter noen runder kan jeg snart kle av meg i gangen uten blygsel...de gjør jo dette hele dagen... Ikke bekymre deg :-) Det er ganske mørkt i rommet ellers.
mammasgull Skrevet 17. mars 2010 #5 Skrevet 17. mars 2010 Nå måtte le godt her Nurket, jeg har det på samme måte. Kunne nesten kledd av meg på venterommet... Trodde aldri en kunne bli vant med å sprike med beina i den stolen, men jammen så er det det nå TJOHEI Nå skal det sies at legene og sykepleierne i Porsgrunn er veldig behagelige vesener. Selv om de surrer rundt, og hit og dit mens jeg ligger der, så er de veldig diskret..alle sammen.
Nurket1 - prøver 2010 Skrevet 17. mars 2010 #6 Skrevet 17. mars 2010 He he he...Bicon...når andre snakker om at de blir streset av gu undersøkelse bare ler jeg...."bring it on!"
flikkflakk - gravid:-) Skrevet 18. mars 2010 #7 Skrevet 18. mars 2010 ikke noe stress det! de har da sett nakne mennesker i fleng! ikke noe å bry seg om! er da så naturlig.-) de bryr seg heller ikke så mye om hvordan du ser ut nedentil, er jo ikke der de har fokuset!
*Ønskerossbaby *Gravid* Skrevet 18. mars 2010 Forfatter #8 Skrevet 18. mars 2010 Takk for svar alle sammen :)
Mazza** Skrevet 18. mars 2010 #9 Skrevet 18. mars 2010 Hehe tydelig at vi er " godt vant " til dette her....de første gangene husker jeg at jeg lurte på om jeg skulle beholde sokkene på eller om det så dumt ut Nå gidder jeg nesten ikke å barbere legga engang!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå