Alle gode ting er tre + en til Skrevet 16. mars 2010 #1 Skrevet 16. mars 2010 Har et barn som er langt mer irritabel, overaktiv og misfornøgd enn han var før han fikk vaksinen for 11 dager siden. Har hatt lett feber i tre dager også, men feberfri i dag. Håper det er forbigående, ekkelt å føle at man ikke kjenner barnet helt igjen.... Noen som har opplevd noe lignende med sine små?
BlåBlå Skrevet 16. mars 2010 #2 Skrevet 16. mars 2010 Hvor gammel er han da ? Det trenger jo ikke være noen som helst sammenheng med vaksinen. Mye som skjer med de små, alt fra tenner til økedøgn.
Ranveig R Skrevet 16. mars 2010 #3 Skrevet 16. mars 2010 Det vi fekk beksjed om ang mmr'en var at dersom barnet fekk ein reaksjon ville den komme mellom 5 og 7 dagar etter vaksina, og det kunne vare i nokre dagar. Altså kan det godt vere normal reaksjon på vaksina framleis etter 11 dagar. Eg ville sett det an litt til, og så tatt kontakt med helsestasjonen om det ikkje blir bedre.
Ranveig R Skrevet 16. mars 2010 #4 Skrevet 16. mars 2010 Mmr-vaksina blir satt ved 15 mnd, så aukedøgn er nok utelukka )
Alle gode ting er tre + en til Skrevet 16. mars 2010 Forfatter #5 Skrevet 16. mars 2010 Ja, økedøgn er utelukka ;DD Han er 15 mnd.
❤lille stjerne❤ Skrevet 16. mars 2010 #6 Skrevet 16. mars 2010 Det er jo en alder hvor de begynner å bli mer viljesterke og kan ha perioder med ditt og datt. Har hatt "vanskelige" perioder on and off med jenta mi og det er jo helt normalt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå