Anonym bruker Skrevet 16. mars 2010 #1 Skrevet 16. mars 2010 I morgen er det min tur..., er det noe jeg bør vite som jeg kanskje ikke har "fått med meg"? Også lurer jeg på hvorfor man ikke skal ha på negllakk, sminke etc...Gjør det noe at jeg har negllakk på tærne tror dere? *Dumt spørsmål kanskje men..Takker for svar iallefall:)
Anonym bruker Skrevet 16. mars 2010 #2 Skrevet 16. mars 2010 Når du overvåkes i narkosen skal man kunne observere eventuelle endringer i hudfarge, om neglene blir blå osv. Det er derfo du ikke kan ha sminke og neglelakk. Lykke til, håper du blir fornøyd. Husk at det tar tid før du ser det varige resultatet. Ikke få panikk om du våkner som Pamela Anderson. Hevelsen går ned.
Anonym bruker Skrevet 16. mars 2010 #3 Skrevet 16. mars 2010 Haha:) Tusen takk for svar:) Jeg har en liten 75B, og skal legge inn 260ml-moderat profil:) Hvordan str tror du jeg ender opp med i bh da? Er du fornøyd? Aldri angret? Arrene blitt pene? Godt å "snakke" med noen nå, må si jeg gruer meg litt....:/
Anonym bruker Skrevet 16. mars 2010 #4 Skrevet 16. mars 2010 Jeg vil også gjøre det, men er bare 18, så kan hende de kan vokse mer...! Synes operasjon er veldig ekkelt, men er vel verdt det!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå