<3 Olliver&Ullrik <3 Skrevet 15. mars 2010 #1 Skrevet 15. mars 2010 veldig tidlig ennå, men har en liten spire i magen igjen.. Bare 5 uker på vei, men smiler stort av den grunn.. Herlig å skulle få ett barn med den mannen jeg elsker.. =) Så i november blir vi en familie på tre, med ditt, mitt og vårt barn <3 Hihi.. Måtte bare få sagt det.. Venter med å si det til familie og øvrige til vi har kommet litt lenger ut i svangerskapet.. Og ja, denne gangen var det planlagt
3barns-mamma <3 Skrevet 15. mars 2010 #2 Skrevet 15. mars 2010 gratulerer så mye jeg er 4+1 i dag, så da er jo vi omtrent like langt lykke til, og kose deg med den voksende magen
Storebror07=Lillebror-juli11 Skrevet 15. mars 2010 #3 Skrevet 15. mars 2010 Gratulerer!!!!! Så gøy! Håper å kunne si nesten det samme i morgen!! Skal teste da! Tror jeg kan si med sikkerhet at jeg venter mitt andre med mannen jeg elsker og det er heeerlig!!!! Lykke til!!!!
gutt♥02.04.07♥jente♥18.11.10♥ Skrevet 15. mars 2010 #4 Skrevet 15. mars 2010 ååå gratulerer!! du er langt på vei for meg..hehe.. er 1-2 uker jeg..hehehe ute tidlig å testa skjønner du;) lykke til!!!!:):) håper tiden framover blir fantastisk:):)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå