Sinnataggen_lykkelig <3 Skrevet 14. mars 2010 #1 Skrevet 14. mars 2010 Jeg er 6 uker på vei, og ønsker fortsatt å holde graviditeten hemmelig for vennnene våre. Foreldrene våre vet det, men ingen andre. Jeg trenger noen lure tips og triks for hvordan vi skal klare å holde dette hemmelig. I går var vi hos noen venner, jeg kjørte da fordi jeg "hadde vært på jobbfest på fredag".....I tillegg har vi en nabo dame som støtt og stadig er innom og har med seg en flaske vin. Jeg ser for meg at vi ganske snart må fortelle henne hva som er på gang. Hvordan har dere andre klart å holde dette hemmelig?
Mamma'n til Martin & Mille :) Skrevet 14. mars 2010 #2 Skrevet 14. mars 2010 hvis du ikke klarer å holde det hemmelig, så fortell det da vel :-)
mov:) Skrevet 14. mars 2010 #3 Skrevet 14. mars 2010 Hvis du vil vente me å fortelle naboen d,så kjøp inn alkoholfri vin og tøm den over på en vinflaske med alkohol:) Jeg var på elgfest ( årlig fest for jaktlaget) sammen me samboern i går og da fylte jeg alkoholfri vin over på en flaske med alkohol,smakte som vanlig vin,men var ikke alt for god hehe er 5+4,og vil også holde d skjult for vennene noen uker til ja:)
FrkLykkelig Skrevet 14. mars 2010 #4 Skrevet 14. mars 2010 jeg har brukt antibiotika trikset :-) kan jo ikke drikke når en går på d. Er hvertfall ikke lurt! ikke foreldrene våre vet d engang. vil vente til uke 12 ca... er 7+3 :-) er GRUSOMT å vente, men mye kan skje enda.
tulla<3sep2010 Skrevet 14. mars 2010 #5 Skrevet 14. mars 2010 antibiotika er smart! Jeg har brukt det endel og sagt at jeg har hatt urinveisinfeksjon. så når noen har sagt noe om at du kan drikke selvom du går på antibiotika så har jeg sagt at jeg ikke har blitt ordentlig bra på så lenge så nå er det en 14 dagers kur som jeg ikke tenker å ødelegge;)!
FrkLykkelig Skrevet 14. mars 2010 #6 Skrevet 14. mars 2010 Jeg drakk en gang et par glass vin når jeg gikk på en kur. FY F!!! så JÆVLIG! jeg hadde utenom kroppen opplevelse da. helt utrolig grusomt. Følte meg så utrolig ruset! og var sykt dårlig dagen etter. Og det KUN etter 2-3 glass med vin...
The_Baby_Container_4Trimester Skrevet 14. mars 2010 #7 Skrevet 14. mars 2010 1. Jeg driver og slutter å røyke, og drikker jeg så sprekker jeg. 2. Jeg må kanskje kjøre bil etterpå. 3. Jeg har kanskje Candida, og kan ikke drikke på noen uker. 4. Jeg skal ta noen blodprøver fordi noen i familien har en sjelden leversykdom, så jeg kan ikke drikke på en måned. 5. Å neeeei rødvin(sett inn det som passer)!! Det drakk jeg alt for mye av i går!! Er blitt skikkelig immun mot det en stund!! 6. Jeg går på Atkins. 7. Jeg har en hvit måned. 8. Jeg har veddet med en venninne om å holde meg sober i en måned. 9. Jeg har mistet en plombe, og det svir inni h... hvis jeg drikker alkohol, så det orker jeg ikke før jeg har fikset tanna. 10. Jeg har blitt avholds i symapti med de fattige.
Sinnataggen_lykkelig <3 Skrevet 15. mars 2010 Forfatter #8 Skrevet 15. mars 2010 Takk for tips folkens. Ble i går bedt i bursdag til helgen, så her får vi bruke for tipsene med en gang )
nr2 på vei :) Skrevet 15. mars 2010 #9 Skrevet 15. mars 2010 Hvis du vil holde det helt hemmelig vil jeg anbefale deg tipset om å helle alkoholfri vin over på vanlig vinflaske Da er det ingen som mistenker at du er gravid. Av erfaring så vet jeg at dersom man vanligvis drikker på fest, og kommer uten drikke en gang (uansett unnskyldning ), så vil enkelte med engang spørre om, eller tenke at man er gravid. Har selv brukt dette trikset mange ganger
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå