Gå til innhold

Å kjenne spark..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Når er det pappane kan kjenne sparkene? Jeg kjente mine første tydelige spark i går, er 17+3 på vei. Så min mann gleder seg veldig på å kunne kjenne spark. Noen som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg kjente å liv for første gang rundt uke 17. mens de jeg bor sammen med klarte å kjenne liv først rundt uke 21-22

Skrevet

Kjente for første gang i går kveld, da 20+2. Er jo ikke så kraftig i starten, men pappaen sa han kjente de små dunkene mot hånden.

 

Morkakens plassering kan jo også påvirke dette. Min ligger foran, som gjør at det kan være vanskeligere å kjenne spark. Kjenner dem best når han har lagt seg langt ned og litt til venstre.

Skrevet

Begynte å føle det for ca en uke siden sjøl (er uke 18 nå). Samboer sier han føler ting også når han holder over magen. Trodde egentlig det ville bli mye senere for ham men hvis det er spark han føler så er det innmari kult :) .

Skrevet

Han var sikker på at han kjente spark på 22-ukersdagen. Jeg har kjent siden uke 17. Morkaka er her på forsiden (magesiden)

Skrevet

jeg kjente de første sparkene 16+4 og pappa`n her kjente det i uke 22

Skrevet

Jeg kjente det selv i uke 15-16.. Pappaen kjente det for første gang i går, uke 19+5.

Skrevet

Jeg kjenner ikke så mye ennå... Venter utålmodig på spark:(

Er i uke 26+3

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...