Willy Wonka Skrevet 11. mars 2010 #1 Skrevet 11. mars 2010 Det er jo ikke lov av andre enn far og søsken å ta imot besøk på barselavdelingen. Møtte dere noen andre i familien med den lille utenfor avdelingen, evt. nede i 1. etg/cafeen?
amy_de Skrevet 11. mars 2010 #2 Skrevet 11. mars 2010 Ja, besteforeldre møtte vi nede i inngangsområdet. Ble litt stusselig, så tidlig hjemreise på oss. Men synes de var veldig flinke på fødeavdelingen da.
Turbotrollet & Lille Sprell♂ Skrevet 11. mars 2010 #3 Skrevet 11. mars 2010 Ja, vi møtte besteforeldrene nede og satt i kafèen en stund. Dette var jo før svineinfluensaens tid hehe... så de ble med en liten tur opp på avdelingen. Fødte på onsdag og dro hjem fredag vi da... Orket ikke være der lengre siden jeg ikke fikk sove
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå