Gå til innhold

Blondiner..Har du sett EN, så har du sett ALLE?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen andre som har lagt merke til at de blondinene som i media-bildet oftest blir betraktet som "hot", er klin like?

 

Langt lik-bleika falskt hår, silikon på brystkassa, brunkrem-face, falske øyenvipper, porno-negler og viser litt mindre intellegens enn normalen?...Ja, you name it!

 

Saken er det at nesten ALLE "pene" blondiner som er i medialyset har samme utseende. Eller, hvertfall prøver på det..

 

Feks Paradise Hotel. Pernille og Tine; se likheta da! Bortsett fra at Pernille ikke har falske pupper..

 

Når folk prater om ei deilig blondine, så har jeg lagt merke til at det som oftest er ei oversminka (i de fleste tilfeller), løsaktig, dum jente som spiller på at hun tror hun er så deilig. Ikke noe tull engang..

Har du sett EI blondine, har du liksom sett alle. Og da mener jeg ikke alle med lyst hår, men de som har hvitt-bleika det, dynka tryne ned i brunkrem-boksen osv..(les over)

 

Mens når folk prater om ei deilig BRUNETTE, så er det stoor forskjell fra brunette til brunette. De har liksom ikke fått dette tragiske stemplet hvor alle er like.

 

Nå regner jeg med at det kommer mange sinna-meld fra sinte blondiner, men men...Er bare en almenn oppfatning:p

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ENIG!!!

 

Hilsen en blondine!

Skrevet

et eksempel:

 

Noen guttervenner av meg hadde fest, og ba meg be med noen venninner når jeg kom dit.

 

Guttene ringte da vi var på tur dit, og spurte hvilke venninner jeg hadde tatt med. "et par venninner fra jobben. Blondiner", svarte jeg.

 

Da vi ankom festen kunne jeg tydelig se "skuffelsen" i øyene til guttene...Disse jentene var jo ikke "blondiner"!

 

Nå skal det sies at de var helt normalt pene jenter..Men de gikk altså ikke under tittelen "blondiner" for guttene. Nå skal det sies at disse guttene er unge voksne, og har nok av intellegens:p

Men var bare det jeg ble så sjokkert over.. Skuffelsen deres da de innså at det ikke var oppblåsbare dukker fra Playboy Mansion jeg kom med.

 

Men ordet "blondine" har fått en trist, sex-appellerende, negativ klang over seg..

 

Skrevet

Du glemte *lepper som ser ut som om de har stått fast i svingdøra på Oslo City og blitt smekka i trynet ørten ganger*....

Skrevet

 

 

....og utrigning som går ned til navlen.

 

 

Skrevet

Slik Hi definerer en blondine, er, hvis man konkluderer som regel ikke en blondine. En ekte blondine trenger ikke å bleke håret. Det er det bare andre kategorier som gjør. Brunetter og rødhårede bl.a.

Skrevet

disse blondinene som blir omtalt her, er som oftest lyshåret fra før av, men bleiker det enda lysere; det typiske bimbo-preget

Skrevet

Hehe. Man vil alltid finne dem som ikke kommer over at de var hvithårede som barn og bare skal beholde sin naturlige farge ja. med manglende hell, enkelte ganger. Jeg forstår ikke helt hvorfor de gjør det da ekte blondiner er penest naturlig, om enn noe mørkere enn hvitbleket. Mørkebrun ansiktsfarge er heller aldri pent, hvis man ikke er født med det da...og da er i hvertfall ikke håret lysblondt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...