sara_82 Skrevet 8. mars 2010 #1 Skrevet 8. mars 2010 Heisann Noen som har erfaring med dette til baby?? Ser jo herlig ut da... Alle svar mottas med takk =) http://www.babykos.no/index.php?valg=produkt&gruppe_nr=600&produkt_nr=Doomo%20liggesto
pinkdelight Skrevet 8. mars 2010 #2 Skrevet 8. mars 2010 Vi har en sånn en! Vi skulle kjøpe vippestol- men i butikken var de tomme. De hadde en veldig kul sånn sakkosekk til halv pris og vi slo til. Angrer ikke på det! Den er ganske praktisk- de minste kan ligge på den litt opphøyet, nesten som å ligge på gulvet. når de blir litt større rettes sekken bare litt opp, så har du en stol med ganske bra støtte. Sekken har vært populær også av besøkende barn mellom 1-4 år. god å sitte på, slenge seg rundt i og kaste seg opp på.
sara_82 Skrevet 9. mars 2010 Forfatter #3 Skrevet 9. mars 2010 Tusen takk for svar.. Synes den ser herlig ut, men kjekt med litt erfaringer... Flere??
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå