Gå til innhold

Jeg blør jeg blør, tiddelibom!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen andre som har opplevd å blø i 6 uker sammenhengende, og veldig kraftig?

Hva var årsaken i såfall? Holder på å bli gal jeg.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

tre måneder da jeg satte inn hormonspiralen, og jeg ble gal og litt til. Men det gav seg over natta, og jeg hadde ikke en eneste blødning de neste par årene, helt til jeg fjerna spiralen.

 

Har det med renselse eller hormon-prevensjon å gjøre?

Skrevet

Nesten 6 mnd sammenhengende da jeg satte inn sånn der pinne i armen(?) Husker ikke hva den het, hehe. Ga opp og tok den ut.

Skrevet

Nei, dette her kom plutselig. Bruker ingen form for prevensjon heller. (vi er prøvere)

Det som egentlig er vanlig for meg er å blø i 4-5 dager...så jeg skjønner ikke hva som har skjedd :S

 

HI

Skrevet

Hvis du blør såpass mye uten å vite hvorfor er det jo på tide å ta seg en tur til legen. Det er absolutt ikke normalt!

 

Hilsen første anonym.

Skrevet

Ja jeg skal gjøre det, men har nettopp byttet lege. Så jeg må vente til den 1.april. Hadde håpet at det stopper av seg selv innen den tid.

Har heldigvis ikke menstruasjonssmerter da, men merker at jeg begynner å slite med hodepine, pluss at jeg er konstant sliten og slapp.

Skrevet

Gå å kjøp jerntabletter med en gang.

Skrevet

Ja, det skal jeg gjøre. Det har jeg ikke tenkt på en gang! Tusen takk for svar :)

HI

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...