Anonym bruker Skrevet 8. mars 2010 #2 Skrevet 8. mars 2010 Og hun ene var vitne til at tvillingsøsteren ble tatt av bølgene:( Forferdelig!
Anonym bruker Skrevet 8. mars 2010 #3 Skrevet 8. mars 2010 Det er elt grusomt. Jeg får helt panik av å lese sånt. Stakkars stakkars familier
Anonym bruker Skrevet 8. mars 2010 #4 Skrevet 8. mars 2010 Jeg skjønner ikke at man klarer å komme seg videre i livet!
Anonym bruker Skrevet 8. mars 2010 #5 Skrevet 8. mars 2010 Det skjønner ikke jeg heller:( For en tragedie.
Anonym bruker Skrevet 8. mars 2010 #6 Skrevet 8. mars 2010 Etter jeg ble mor greier jeg nesten ikke lese om sånt. Grein så jeg nesten spydde av bloggen til Gøril. At to skjønne jenter som hadde hele livet foran seg må lide en så grusom død er bare helt forferdelig. Vondt langt inn i hjerterota!
Anonym bruker Skrevet 8. mars 2010 #9 Skrevet 8. mars 2010 Og jeg tenker at den personen som så disse jentene og bad de være forsiktig angrer på at h*n ikke beordret dem bort derfra!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå