Alessandro+baby i magen :) Skrevet 4. mars 2010 #1 Skrevet 4. mars 2010 Var på ordinær ul idag tidlig . Og jeg er såååååå glad !! Vi fikk ikke sett hvilket kjønn det var , men jordmor trodde det var en liten gutt !! Vi fikk så vidt tatt et bilde av den fordi den snudde og vridde seg og turna rundt , var ikke stille i 1 sek så vi kunne ta et bilde , helt til flinke jordmor fikk til 1 på slutten !! Jeg er så glad , jeg ble kaldt inn på ny ul om 2 uker fordi jordmor ikke helt kunne se hvor langt jeg var på vei . Men det er bare positivt da får jeg se babyen på nytt om 2 uker , kan nesten ikke vente !! wooohoooo klem til alle !!
Metalmammaen Skrevet 4. mars 2010 #2 Skrevet 4. mars 2010 Så flott å høre at det er en aktiv krabat der inne.
Alessandro+baby i magen :) Skrevet 4. mars 2010 Forfatter #3 Skrevet 4. mars 2010 Tusen takk skal du ha ! Jeg gleder meg til 2 uker til hihi
Marcus2006+Jente2010 Skrevet 4. mars 2010 #4 Skrevet 4. mars 2010 Så¨Gøy;D skjønner du gleder deg til om 2 uker
Alessandro+baby i magen :) Skrevet 4. mars 2010 Forfatter #5 Skrevet 4. mars 2010 Hihi jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa blir gøy å se babyen igjen , å se om vi får sett da om det er gutt eller jente
Metalmammaen Skrevet 4. mars 2010 #6 Skrevet 4. mars 2010 Det er nesten så jeg misunner deg dette, men for all del!! Unner deg det av hele mitt hjerte.
Alessandro+baby i magen :) Skrevet 4. mars 2010 Forfatter #7 Skrevet 4. mars 2010 Jeg skjønner , jeg leste innlegget ditt igår å ble kjempe lei meg . Men du skal se det går såååå mye bedre neste gang klem
Metalmammaen Skrevet 4. mars 2010 #8 Skrevet 4. mars 2010 Ja, vi krysser fingrene for det:-) Ønsker deg lykke til videre i svangerskapet og med fødselen.
Marcus2006+Jente2010 Skrevet 4. mars 2010 #9 Skrevet 4. mars 2010 Har du no magefølelse på om det er gutt eller jente du har i magen a?=) hihi
førstegang...1 Skrevet 4. mars 2010 #10 Skrevet 4. mars 2010 Var selv på ordinær ul i dag og det er jo bare en helt fantastisk opplevelse. Min var ikke fult så aktiv så jordmor kunne se at det var en jente:)) Da har du jo noe og glede deg til om to uker i alle fall:)) Lykke til videre:)
Alessandro+baby i magen :) Skrevet 4. mars 2010 Forfatter #11 Skrevet 4. mars 2010 Heiiii Jeg har skikkelig guttefølelse ! kansje jeg har rett vi får se om 2 ukeeeeeeeeeeeeer gleder meeeeeeeeeeg !!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå