Diddels Skrevet 1. mars 2010 #1 Skrevet 1. mars 2010 I dag gikk slimproppen, det var ikke til å ta feil av... men det var ikke noe blod med. Vil det si at det bare var en del av den, eller er det sånn at ikke alle har blod?
M-Linn Skrevet 1. mars 2010 #3 Skrevet 1. mars 2010 hei der, når slimproppen min gikk, var det ikke noen tegn til blod. tror det er veldig forskjellig det der.håper det skjer noe hos deg snart da! lykketil.
Diddels Skrevet 1. mars 2010 Forfatter #4 Skrevet 1. mars 2010 takk for svar Hadde ikke lyst til å ringe føden ang et såpass "lite spm". Håper det skjer noe her snart ja, men kjenner ikke så mye, har i hvertfall ikke spesielt vondt.
M-Linn Skrevet 1. mars 2010 #5 Skrevet 1. mars 2010 det er så kjedelig å vente og vente lenge har du igjen d?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå