ღMadame_mim ღ Skrevet 1. mars 2010 #1 Skrevet 1. mars 2010 Har jeg bestemt meg for! Derfor har jeg storrengjøring her hjemme i dag. vasker over alt jeg kan komme på. Det blir grøt med masse kanel til formiddagsmat, Taco til kveldsmat. Og sist, men ikke minst sex til kvelden!! Haha, det ender sikkert bare med ubrukelige vonde kynnere og en helt utslitt fødeklar desperat dame, men da har jeg i det minste gjort et forsøk!! Termin i morgen og yes jeg er lei!
Endelig4 Skrevet 1. mars 2010 #3 Skrevet 1. mars 2010 Jeg har prøvd MANGE tirks og har termin i dag, så kjenner følelsen din! Håper det fungerer bedre for deg enn for meg!!! Jeg er visst ikke klar enda.... fysisk!
ღMadame_mim ღ Skrevet 1. mars 2010 Forfatter #4 Skrevet 1. mars 2010 Ifølge jordmor er jeg både moden og har 1 cm åpning så fysisk burde jeg være klar. På toppen av det hele sa jordmor at hu trodde jeg kom til å gå maks 5 dager over tida, ikke smart sagt til meg merker jeg!! Tviler på det fungerer for meg å, men er jo verdt forsøket :-)
♥Bubble♥ Skrevet 1. mars 2010 #5 Skrevet 1. mars 2010 Håper du er like heldig som meg Vanne gikk kl. 07.30 og begynner å kjenne det, men håper bare riene tar seg enda mer opp så det ikke tar så veldig lang tid Kanskje det var sex'n i går som startet det hele Masse lykke til Sender masse fødestøv din vei
ღMadame_mim ღ Skrevet 1. mars 2010 Forfatter #6 Skrevet 1. mars 2010 Sex for meg fremkaller ikke en kynner engang av en eller annen grunn. huff! Tar til meg alt fødestøvet jeg kan få tak i jeg :-) Lykke, lykke til ♥Bubble♥Fødeklar♥ :-)
♥Bubble♥ Skrevet 1. mars 2010 #7 Skrevet 1. mars 2010 Det har vært sånn med meg også når det kommer til sex, sånn var det i går også Men iritasjonen kan ha gjort noe der nede Tusen takk for lykkeønskningene Og igjen masse lykke til
ღMadame_mim ღ Skrevet 1. mars 2010 Forfatter #8 Skrevet 1. mars 2010 Sånn, da var hele huset vasket så da er det bare å vente å se hva som skjer! Har noen vonde kynnere nå, men de har lurt meg før så tror ikke det er noe på gang enda hvertfall! Men, men funker det ikke har jeg hvertfall fått litt trim. puster jo som en hvalross :-)
tinus med jente06,gutt10 og?12 Skrevet 1. mars 2010 #10 Skrevet 1. mars 2010 Jeg fikk rier samme dag jeg vasket hele huset så det er håp for deg. Lykke til=)
Snart firebarnsmamma! Fødeklar Skrevet 1. mars 2010 #11 Skrevet 1. mars 2010 Prøv å stimulér brystvortene... Lykke til!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå