Gå til innhold

Yes! Nytt titall på vekta!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har faktsik klart å komme meg under 60kg!!! Trodde jeg skulle klare det fordi jeg er alt for glad i alt som er usunt og mangler ryggrad til å kutte det ut, men nå med litt ekstra aktivitet så har jeg lykkes!!!

Nå er det bare 4 kg til igjen!!!

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Oooh - du gikk fra small til x-small!

Skrevet

hAHAHAHA, her er det noen som er sjalu:P godt jobba hi:)

Skrevet

Så flink du er! :):)

 

Kan jeg spørre hvor høy du er?

 

Er selv på slankern, var nede i 60 kg for to år siden men er nå ca 74...usj:( Men var 80 da jeg startet, så er jo et stykke på vei:)

 

Er 1,65 jeg da...lurer liksom på hva jeg egentlig "bør" veie. Hadde ennå litt flesk på kroppen da jeg var 60 kg...

Skrevet

Takk!!!

 

Vil egentlig ned til 55 kg og med muskler, men hvis jeg klarer å stabilisere vekten på 58kg så for jeg vel være fornøyd! (er 169 høy)

 

Er ikke en X-s, bruker faktisk M og 38 og kommer nok ikke til å komme meg ned i 36 for da må jeg ned 10 kg til og det blir jo ikke akutuelt..

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...