Anonym bruker Skrevet 26. februar 2010 #1 Skrevet 26. februar 2010 Det sies at jenter har høyere hjertefrekvens enn gutter... Om det stemmer, hva som er høyt? Jeg er 9+3 og pulsen til lille ble målt til 167. Kanksje dumt spørsmål, men bedre å spørre enn å lure.
Anonym bruker Skrevet 26. februar 2010 #2 Skrevet 26. februar 2010 Det er for tidlig enda. Normal puls for begge kjønn på den tiden. Min gutt har høye hjerteslag (over 150) Tror ikke det betyr så mye!
Underveis --> Skrevet 26. februar 2010 #3 Skrevet 26. februar 2010 Beklager, men jeg lurer bare så utrolig mye på dette, siden det er så mange som spør om det samme: Tror dere at fostere har samme hjertefrekvens gjennom døgnet? Altså at den er konstant?
Anonym bruker Skrevet 26. februar 2010 #4 Skrevet 26. februar 2010 Jeg hadde sparketest på sykehuset her om dagen. Babyen varierte mellom 120 og 170 slag i min. Økte betraktelig når det var bevegelse. Vi venter 99,9% sikkert en gutt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå