Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #1 Skrevet 25. februar 2010 Det kom nylig ut en rapport angående menns forhold til og bruk av porno. Forskere ville her undersøke forskjellene mellom menn som så porno og menn som ikke benyttet seg av dette. Det eneste problemet var at de ikke fant noen (!) menn som ikke brukte porno... Så konklusjonen var ganske enkel; alle menn ser på porno. Så dere damer som har menn som "ikke har behov for å se på slikt", bør heller akseptere at det er slik. Det er da ingen grunn til å bli sjalu på grunn av dette. Rapporten viste forøvrig også at menn stort sett tenner på den seksuelle handlingen og ikke nødvendigvis at de har lyst på "utøverene".. Til deres informasjon Mr. Perfect (og ja, jeg ser på porno)
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #2 Skrevet 25. februar 2010 Jeg kjenner mange som ikke ser porno, så det stemmer ikke. Ja mange ser på, men de mennene som ikke bryr seg de finnes!
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #3 Skrevet 25. februar 2010 Sure.... Må ikke tro på alt du hører vet du... Mann
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #4 Skrevet 25. februar 2010 Ja for porno er jo alt her i livet. Gjesp!
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #5 Skrevet 25. februar 2010 Det var ikke det jeg sa i det hele tatt. Jeg refererte kun til resultatene i undersøkelsen. Mr. Perfect
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #6 Skrevet 25. februar 2010 Hahaha, alle menn ser da vel på porno? Trodde dette var allmenn kunnskap? Om det ikke er for å ha noe å runke til, så er det for nyskjerrighet.
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #7 Skrevet 25. februar 2010 Stakkers mannfolka deres! Jeg lar gubben se porno så mye han orker. Mye bedre det enn at han flyr andre steder for å søke spenning syntes jeg. Og til deg 18:05; stakkars mannen din som har en så kjedelig kjerring....
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #8 Skrevet 25. februar 2010 Det hadde ikke gjort meg noe om mannen min så på porno, jeg gjorde det med min x, men min nåværende mann har ingen int av porno. Utenom den pornoen vi lager selv selvsagt:)
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #9 Skrevet 25. februar 2010 18.05? Og er det noen her som har nekta mannen porno? Kjedelig tema forresten.
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #10 Skrevet 25. februar 2010 Disse vidsynte, tollerange kvinnene (hent en medalje!) forstår ikke at mennene deres MÅ ha porno da de er ikke så dugandes sjøl ;-) Min får lov, mer lar være.. Og vi har vært sammen i 11 år og jeg er datageniet i huset og ryddet bak i klesskapene hehe!
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #11 Skrevet 25. februar 2010 Eh.. ja, det er maaaaaaange damer her inne som både nekter mannen sin porno, og som har fått for seg at de selv er den eneste som kan gjøre mannen sin kåt.... Hvor naiv går det an å bli...?
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #13 Skrevet 25. februar 2010 Jeg nekter aldri mannen å se på porno, men vet han kun gjør det når jeg er bortreist. Hn synes vel det blir litt tåpent å gjøre det rett foran meg? Men ja, han ser når jeg er borte, og hvorfor i all verden skulle han ikke "få lov" til det? Jeg er bare takknemlig for at jeg har en trofast mann med sunt sexliv
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #14 Skrevet 25. februar 2010 Jeg tror også at de fleste menn ser på porno men selvsagt ser ikke ALLE menn på porno.. Det finnes sikkert en eller annen som ikke gjør det, men det de mener er sikkert at det ikke er noen forskjeller anngående sosial status, utdannelse, yrker etc. Ps, min mann ser på porno
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå