Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #3 Skrevet 25. februar 2010 ...og jeg gjør det bare i tilhengeren
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #5 Skrevet 25. februar 2010 herregud kjerringer.... Ja, det hender at jeg onanerer i bilen
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #6 Skrevet 25. februar 2010 hehe, fatter ikke hvordan slags mulighet man egentlig har til å onanere i bilen Blir litt for dumt å kjøre laaangt vekk fra folk, parkere på en bortgjømt plass og så onanere.
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #7 Skrevet 25. februar 2010 Bare hvis jeg har med meg dyna. Rir på den i baksetet mens jeg lener meg over førersetet og styret. Bil for rullestolbrukere er topp!
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #10 Skrevet 25. februar 2010 Ja stadig vekk mens jeg står parkert utenfor barnehagen:) Skjønner du har lyst til å snakke om sex hi og få stor oppslutning om tråden din, men finn på no bedre da.
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #11 Skrevet 25. februar 2010 18:15, nei det er egentlig ikke sexpraten jeg er ute etter. Har kun lyst til å krangle med surmaga fitter som deg.... Har du ikke lyst til å snakke om temaet i tråden, er det vel bare å klikke seg videre...?
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #12 Skrevet 25. februar 2010 Er vel bra jeg gjorde det da så du får oppnådd det du vil:) Jeg har jo til og med svart på spm ditt så du burde ikke klage. Surmaga fitter, fra hedmarken du ell?
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #13 Skrevet 25. februar 2010 Noooop... Oslo vest gitt.. Trodde egentlig du var fra hedmarken jeg, siden internett (og dermed pornotilgang) ikke har kommet seg dit enda? Hvor er du fra da?
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #14 Skrevet 25. februar 2010 Surmaga fitter i ordforrådet til ei fra Oslo vest tviler. Bare det at du må presisere vest avslører deg litt, men men samme det. Jeg er fra hedmark ja, her er det både porno og internett. Skulle det ikke det?
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #16 Skrevet 25. februar 2010 Nei, det har jeg aldri gjort. Har aldri tenkt på det som en mulighet engang, kan ikke si at det frister. Men.. gikk forbi en mann som onanerte i bilen en gang. Skikkelig ekkelt. Han sto parkert midt i byen, rett attmed fortauet. Der kom vi tre voksene gående med 3barn i aldreren 3-6år. Vi gikk rett forbi han og siden vi gikk oppå fortauet så du rett ned i bilen. Fikk helt sjokk når jeg så dette. Vi vurderte å anmelde han da han gjorde det på en så ofentlig plass og når barn gikk forbi. Perverst spør du meg.
Anonym bruker Skrevet 26. februar 2010 #17 Skrevet 26. februar 2010 Hva er denne hetsingen av hedmarkinger? Hva har vi gjort dere da?!! Jeg onanerer på mopeden iført skinnvest og mokkasiner.
Anonym bruker Skrevet 26. februar 2010 #18 Skrevet 26. februar 2010 LOL!!!!!!!!! Annie 01:41 sitt svar var hysterisk morsomt!! LOL!
Anonym bruker Skrevet 26. februar 2010 #19 Skrevet 26. februar 2010 Nå er jeg bare innflytter til Hedmark, hvor har du fått kjøpt skinnvesten din anny 01.41?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå