fremtidoghåp Skrevet 25. februar 2010 #1 Skrevet 25. februar 2010 Jeg måtte på KK idag og sjekke med parketest og UL. Lillejenten er liten og har GOD plass i bekkenet, så dette er ikke grunnen til at hun beveger seg mindre. Synes det er veldig ubehagelig og stressende at hun som har sparket SÅ mye helt til 5 dager over termin plutselig er blitt veldig rolig. Ikke har hun snudd seg i bekkenet heller. Legen hadde ingen forklaring, men sa at både hjertelyd og blodgjennomstrømming i navlestrengen var fin. Noen andre som har opplevd plutselig mindre bevegelser etter termin?
fremtidoghåp Skrevet 25. februar 2010 Forfatter #2 Skrevet 25. februar 2010 Det skal selvfølgelig stå "Sparketest" og ikke parketest...! :-)
mumilotta Skrevet 25. februar 2010 #3 Skrevet 25. februar 2010 Min sparker også mindre nå, da blir man litt bekymret da. Har fått litt småblødniger- og kynner... håper det også er normalt da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå