Mamma til gutt 05 Skrevet 25. februar 2010 #1 Skrevet 25. februar 2010 Hvilken plasser satt dere på og var dere fornøyde?
Fru HottenTott♥♥ Skrevet 25. februar 2010 #2 Skrevet 25. februar 2010 det blir to sommere siden vi var på Sabeltann Show - men svarer for det om. Vi satt på rad to, og det var helt supre plasser. ) Mener det var felt C vi satt på - det feltet som er på midten. Godt tips: ta med noe å sitte på, for et er harde trebenker.. )
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 25. februar 2010 #3 Skrevet 25. februar 2010 To år siden vi også var. Vi satt ant bakkerste rad og dette ble for langt bak syntes jeg. Barna stor koste seg da. Tror ikke de tenkte noe over det..
Mamma til gutt 05 Skrevet 25. februar 2010 Forfatter #4 Skrevet 25. februar 2010 Takk for svar :-) Har bestillt billetter i dag og det ble seksjon B rad 5 ,så er vel ikke så ille. satt ved seksjon C i fjor på rad 7 og var vedlig fornøyd.
Lene~mor til tre Skrevet 26. februar 2010 #5 Skrevet 26. februar 2010 Vi satt på felt D, rad 3 go vi var veldig fornøyde
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå