ninayngve Skrevet 24. februar 2010 #1 Skrevet 24. februar 2010 Lille vakre Isabel kom til verden 22.02 kl 09.36 og veide 3130 g. Til mors og fars store overraskelse kom hun med rompa først:) Men det gikk veldig greit, mor klarte seg med bare lystgass allikevel og er ganske så stolt av det:) Far var utrolig flink til å støtte meg og gjøre de rette tingene. Hun har et såkalt setehodet, så hun har ligget i seteleie hele tiden uten at vi har visst det... Men i dag er jeg glad for det, for da slapp jeg å ta vurderingen keisersnitt/setefødsel og antageligvis gått glipp av en flott fødsel... Nå ligger hun på sofaen ved siden av oss og livet har fått en helt ny mening:) For en vakker opplevelse alt har vært... Ordet ubetinget kjærlighet vet jeg plutselig hva betyr:) Pappa sitter å spiller gitar og synger for henne og jeg kjenner tårene sprenger på Helt utrolig:)
*SMASK* Skrevet 24. februar 2010 #2 Skrevet 24. februar 2010 åh nydelig innlegg -takk for at du delte dette.. -og gratulerer så mye med jenta deres
Anabelle2010 har født! Skrevet 24. februar 2010 #3 Skrevet 24. februar 2010 Gratulere masse!!! Ingenting er bedre enn en god fødselsopplevelse! Kos dere masse med den lille prinsessa )
Dros Skrevet 24. februar 2010 #4 Skrevet 24. februar 2010 gratulerer så mye! Gleder meg til å komme dit om noen måneder! hilsen ei fra 2. trimester:)
Timothy`s moster med 2 prinser Skrevet 24. februar 2010 #5 Skrevet 24. februar 2010 Åh gratulerer så mye som mamma Nina;D Gleder meg sååååå til å se henne, håper du får tid og krefter (og lyst!) til å ta henne med på treff en gang i nær fremtid, sammen med oss ventende mager;P Forstår godt hva du mener med at livet har fått en ny mening, her 4 år etter føste mann kom til verden kan hverken jeg eller sambo fatte hva vi tok oss til før gutten vår kom;) Det er herlig! Snart er det vår og trilleturer på agendaen;) Kos dere masse alle tre, så sees vi snart håper jeg! Mari
CottenCandy♥Butterscotch Skrevet 24. februar 2010 #6 Skrevet 24. februar 2010 Lykken din kan leses lang vei ) Gratulerer så mye, kos dere masse!
Helverine Skrevet 24. februar 2010 #7 Skrevet 24. februar 2010 Så fint innlegg Gratulerer, og kos dere med prinsessen Har hun fått noe navn forresten?
Gravid første gang Skrevet 24. februar 2010 #9 Skrevet 24. februar 2010 Gratulerer så masse Nina. Gleder meg til å se henne og veldig godt å lese en go'historie om setefødsel.
Athravil Skrevet 24. februar 2010 #10 Skrevet 24. februar 2010 Gratulerer så mye med lille Isabel og en flott setefødsel. Håper også vi får hilse på dere når dere er klare til å dra på treff:) Håper dere får en fantastisk barseltid!
¸.•´¯`•.♥michelle♥.•´¯`•.¸ Skrevet 24. februar 2010 #12 Skrevet 24. februar 2010 Åh så herlig:) Gratulerer så masse:D
♥Nemi♥ Skrevet 24. februar 2010 #13 Skrevet 24. februar 2010 Åh, tenkte på deg i går! Gratulerer så mye med jenta!
turbomamma *fødte 21.mars* Skrevet 25. februar 2010 #14 Skrevet 25. februar 2010 Gratulerer så masse! Flott å høre om en setefødsel som har vært grei!
Gjest Mangebarnsmamma *høygravid* Skrevet 25. februar 2010 #15 Skrevet 25. februar 2010 Gratulerer så mye:) Utrolig deilig å bli mamma:)
iok med sønn <3 Skrevet 25. februar 2010 #16 Skrevet 25. februar 2010 Gratulerer :) Får tårer i øynene av å lese dette Så søt pappa er da, som synger for den lille jenta deres Koslig.
marsgutt Skrevet 25. februar 2010 #17 Skrevet 25. februar 2010 Gratulerer så masse! Fikk se bilde på prinsessen på treff igår! Lykke til i tiden som kommer!
ninayngve Skrevet 25. februar 2010 Forfatter #18 Skrevet 25. februar 2010 Tusen takk alle sammen:) Veldig hyggelig å få tilbakemeldinger! Jeg følger med på treff-listen, så dukker vi nok opp etter hvert:) Enn så lenge, lykke til i svangerskapet alle sammen! (Rart, føler nesten ikke at jeg har vært gravid ennå det bare er 4 dager siden jeg var høygravid)
opsi fødeklar Skrevet 25. februar 2010 #20 Skrevet 25. februar 2010 Oi nå begynte jeg å gråte og. Så herlig innlegg og gratulerer så mye:) Jeg venter min 5 gutt og det er like vidunderlig hver gang og heldigvis vedvarer den følelsen livet ut. de er noen vakre skapninger<3
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå