Cumulus har jente og gutt Skrevet 23. februar 2010 #1 Skrevet 23. februar 2010 Trenger visst litt råd her. Hva gjør dere andre med bakovervendt bilstol nå for tiden? Det er jo så mye snø og søle, har dere noe beskyttelse i bilsetet eller tar dere skoene av de små?
It's all about me Skrevet 23. februar 2010 #2 Skrevet 23. februar 2010 Er å få kjøpt setebeskytter som går opp hele ryggen. Både kjedelige sorte og fargerike med underholdning.
Gjest Sauen og ungene Skrevet 23. februar 2010 #3 Skrevet 23. februar 2010 Tar av skoene og setter dem på matta, vi. Er såpass trangt at hun sitter bedre uten sko også.
Gjest Skrevet 23. februar 2010 #4 Skrevet 23. februar 2010 Vi kjøpte en setebeskyttelse på biltema, de har andre steder også, den kan vaskes i maskin og når vi ikke brukte den i bilen brukte vi den som leketeppe i hagen. Søte bamsemotiver.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå