Gå til innhold

magen... igjen :-)


nr 2 har nå gutt og jente !!

Anbefalte innlegg

Skrevet

hei jenter....

 

Jeg er uke 17 nå, men har ikke "vist frem" magen min ennå.

Har på en måte kledd meg som normalt. Men nå merker jeg buksene stramme, og magen buler skikkelig... føler det har skjedd i helja.

 

Når viser dere stolt frem magen ????

Jeg skal på jobb litt denne uka ( hvor jeg ikke kan gå i joggings...),

og lurer på om jeg skal "ta steget"... alle vet det jo..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har vist fram min lenge jeg nå ;o)

Skrevet

20 uker, fortsatt ikke gjort det :-)

Føler det fortsatt ser ut som jeg har spist godt, hehe. Kveldene er det tydeligere.

 

Er bare en håndfull på jobben som vet det, og det er lett å skjule med vanlige klær, så jeg tar det som det kommer. Bruker mine vanlige bukser, men uten å kneppe igjen.

Jobber på et treningssenter på hobbybasis, og der viser jeg det. Går jo ikke i så mye klær, og i tillegg kan jeg ikke gjøre alle øvelser, så det blir tydeligere :-)

Skrevet

Jeg har vist min lenge. Nekter å gå i joggebukser. Gikk i det forrige gang, og så fæl ut.

Så her har det vist, det som har vist. Har blitt endel tunikaer o.l. da.. Noen skjuler magen mer enn andre.. Men synes bare det er fint at magen viser, nå før jeg er som en oppblåst hval.. hehe..

Dette er liksom den tiden hvor jeg føler meg mest vel med magen.. Så ingen problemt å vise den, nei :)

Skrevet

Er bare å vise fram magen din jah! Den bør du være stålt av så lenge du har den :D

Skrevet

Jeg viste den først etter ordinær UL i uke 19.

Skrevet

takk for svar, jenter.

Idag når jeg kledde meg, tok jeg på noe jeg "alltid har brukt" ... og da syntes det nesten ikke... kommer nok an på dagsformen for hvordan magen synes, tenker jeg... snart blir det umulig å skjule :-)

 

...leste her et sted at i perioden fra uke 18 til 24 er den største vektoppgangen, opptil en halv kilo i uka...

bebisen vokser så skrekkeli :-) ... da tipper jeg jaffal min mage ikke klarer å holde seg skjult, om d skulle skje ...tihi..

 

Ha en fin vinterdag jenter. Det blir vår, engang :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...