snillemamma1 Skrevet 17. februar 2010 #1 Skrevet 17. februar 2010 Noen som har erfaring? Jeg har vurdert Medela og Avent elektrisk brystpumpe. Hvilken er mest effektiv? Enkel å håndtere og rengjøre?
Gjest Kira06 Skrevet 17. februar 2010 #2 Skrevet 17. februar 2010 Jeg har kun brukt Avent sin, så har ingen erfaring med andre merker. Er veldig fornøyd med den pumpen, og har aldri hatt noe problemer hverken med effektivitet eller å rengjøre den. Den er også veldig enkel å sette sammen og forstå. I tillegg kan den også brukes manuelt hvis du er på et sted uten elektrisitet.
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 17. februar 2010 #3 Skrevet 17. februar 2010 Medela Swing pumpen er genial- veldig effektiv fordi den simulerer barnets sugetak. Enkel i bruk og lett å rengjøre (de må jo ofte kokes uansett). Fikk den anbefalt av pleierne på Rikshospitalet, og kunne ikke tenkt meg en annen pumpe til nestemann.
AnnMari79 Skrevet 25. februar 2010 #4 Skrevet 25. februar 2010 Har selv Avent manuell og Medela Swing elektrisk. Bruker bare Medela, siden den også kan brukes med batterier. Den er helt genial. Enkel å bruke, lett å rengjøre og får melken til å komme ganske raskt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå