Gå til innhold

Til syden med en baby på 5 mnd ?!?


Anbefalte innlegg

Skrevet

har termin i april, og har tenkt å reise i september..har såååå lyst..vi har sett på et All inclusive hotell i Tunisia..bare en uke da.. hvordan er det for babyen? er det dumt og egoistisk av oss som foreldre og ta med en baby til syden når den er så liten?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sjekk litt hvordan tempraturen er i Tunisia på den tiden. Ellers skal det ikke være noe problem.

Søstern min dro også til syden midt på sommern med sin tulle på 4 mnd. Ikke noe problem :)

Skrevet

Jeg dro til Norge for første gang med en 4 mnd. gammel baby så det ble akkurat samme temperaturforskjell, fra sørspania til Norge midt på vinteren.

Skrevet

Var i Portugal da Lillemann var 5 mnd. Supert! Ittno' problem! Eneste jeg burde husket var paracet og temperaturmåler. Han fikk litt feber en dag fordi det var litt for varmt for ham (er visst ikke uvanlig for småttisene siden de har litt trøbbel med temperaturreguleringen). Var helt uproblematisk og gikk fint over av seg selv :-) Overhode ikke egoistisk!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...