IVFlykke?? Skrevet 13. februar 2010 #1 Skrevet 13. februar 2010 Etter mange års prøving sitter jeg her i dag med en liten tulle i magen. Babyen vil med 90% sikkerhet klare seg utenfor livmoren.. For en trygghet:) i morgen er det 3. trimester...12 uker til termin. 6 mnd tilbakelagt, 3 tunge igjen:-) ikke til å tro:-) Blir veldig emosjonell når jeg tenker på det. Nå kan dette fort gå veldig godt. HURRA
<3 prins nr2 Skrevet 13. februar 2010 #2 Skrevet 13. februar 2010 Hei... Ivf barn her også Er 21 uker og har en liten gutt i magen!! Gratulere m en liten tulle i magen og lykke til videre i 3.trimester
Gjest Skrevet 13. februar 2010 #3 Skrevet 13. februar 2010 Så kjekt å høre! Lykke til på de siste mnd Jeg er også prøverørsgravid og det er så uvirkelig å tenke på at det i det hele tatt har klaffet!
Eskimo-07,eskimo mai-10 Skrevet 14. februar 2010 #4 Skrevet 14. februar 2010 Jeg sitter og ser på ei tulle på 2 år som leker med dokkene sine. Uten ICSI behandling og frysen på St.Olavs hadde hun ikke vært til. Det samme gjelder for den lille som spreller i magen min 25+6 Vi er bare super heldige alle som får oppleve å bli foreldre!
Phoenix1 Skrevet 14. februar 2010 #5 Skrevet 14. februar 2010 Henger meg på her. E gravid i uke 17 takket være ICSI behandling på Medicus i Trondheim. Ska på ultralyd 1. mars. Håper vi får se hva det blir. Masse lykke til alle sammen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå