Gå til innhold

Ivf gravid i dag 27 uker + 6 dager.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Etter mange års prøving sitter jeg her i dag med en liten tulle i magen. Babyen vil med 90% sikkerhet klare seg utenfor livmoren.. For en trygghet:) i morgen er det 3. trimester...12 uker til termin. 6 mnd tilbakelagt, 3 tunge igjen:-) ikke til å tro:-)

Blir veldig emosjonell når jeg tenker på det. Nå kan dette fort gå veldig godt. HURRA

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei...

Ivf barn her også :D Er 21 uker og har en liten gutt i magen!!

Gratulere m en liten tulle i magen og lykke til videre i 3.trimester :D

Skrevet

Så kjekt å høre! :) Lykke til på de siste mnd :)

 

Jeg er også prøverørsgravid og det er så uvirkelig å tenke på at det i det hele tatt har klaffet! :)

Skrevet

Jeg sitter og ser på ei tulle på 2 år som leker med dokkene sine. Uten ICSI behandling og frysen på St.Olavs hadde hun ikke vært til. Det samme gjelder for den lille som spreller i magen min 25+6 :) Vi er bare super heldige alle som får oppleve å bli foreldre!

Skrevet

Henger meg på her. :) E gravid i uke 17 takket være ICSI behandling på Medicus i Trondheim. :) Ska på ultralyd 1. mars. Håper vi får se hva det blir. :)

Masse lykke til alle sammen. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...