Simply Skrevet 13. februar 2010 #1 Skrevet 13. februar 2010 Har sett i noen butikker men har ikke funnet det. Det fantes da før`? Lille frøken får så mye floker i bakhodet etter at hun har sovet.
petite fleur Skrevet 13. februar 2010 #2 Skrevet 13. februar 2010 De har det på rema, i alle fall.....(fant det i en av bæreposene da vi kom hjem fra butikken, da hadde sønnen vår på 2 år putta den i handlevogna uten at vi helt fikk det med oss :-)Vi bruker ikke sånn balsamspray, men den står nå på hylla her i tilfelle......) :-)
Simply Skrevet 13. februar 2010 Forfatter #3 Skrevet 13. februar 2010 hmmm...har ikke sett det her på rema. Har sett i "babyhylla", men det står kanskje sammen med andre hygieneartikler ? Kanskje se på Obs eller Ica. Trodde kanskje det hadde blitt tatt ut av markedet eller noe, godt det ikke har det : )
suseduse Skrevet 13. februar 2010 #4 Skrevet 13. februar 2010 Det er i butikken sammen med hårprodukter
Simply Skrevet 13. februar 2010 Forfatter #5 Skrevet 13. februar 2010 Aha, da er det vel ikke rart at jeg ikke finner noe. Alt annet baby/barne-produkter står jo sammen i en hylle for seg selv, så jeg tenkte at det sikkert står sammen med det.....he he. (huff)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå