Gå til innhold

Er det farlig for spiren at jeg sitter mye i ro??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har vært syk de siste dagene, så har stort sett oppholdt meg i sofaen og sett på tv. Har ikke fått noen mosjon av det akkurat, eneste av å gå til kjøkkenet, badet osv, altså innendørs. Får så dårlig samvittighet, kan dette være farlig for spiren??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ta det helt med ro. Det er ikke farlig for babyen din.

Skrevet

Takk for svar :) Leste bare på et eller annet forum en dag at det var noen som sa at lite mosjon økte faren for abort, så håper inderlig at det ikke stemmer :S

Skrevet

det er nok mye sunnere for deg å holde deg i bevegelse hvis du har mulighet for det.

Skrevet

Er ikke større abort sjanse hvis du sitter i ro.

For noe stort tull du har hørt da...hehe

Skrevet

Det var godt å høre :) Bruker vanligvis å gå tur hver dag i 1/2 - 1 time, men nå når jeg har vært syk i nesten en uke så har det blitt mye sofa sitting og tv titting, har ikke hvert utenfor huset på flere dager nå, uff. Får ut å mosjonere igjen i morgen viss jeg føler meg bra igjen :)

Skrevet

Jeg sitter i rullestol, så sitter i ro hele tiden.! :) Har ett barn og venter nr 2.! Har aldri hatt en abort.! :) så det kan ikke være så veldig farlig.! :)

Skrevet

Takk for svar, du sier noe der ja :) Da får jeg slappe av med god samvittighet å håpe på at jeg snart blir frisk igjen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...