Anonym bruker Skrevet 10. februar 2010 #1 Skrevet 10. februar 2010 Jeg har gått over til sunt kosthold og lavt kalorinivå. På en uke har jeg faktisk mistet 1,2 kilo ! Men om jeg fortsetter å miste så mye over et par mnd for eksempel, er det da sannsynlig å få skinnfiller hengende istedet for pupper?
Anonym bruker Skrevet 10. februar 2010 #2 Skrevet 10. februar 2010 De vil nok bli litt mindre, ja, men skinnfiller er det vel ikek sikkert at de blir. Hos meg er puppene det første som forsvinner når jeg blir slankere, og de er ikke spesielt stor fra før, men jeg synes det ser helt greit ut at de er mindre når personen de sitter på er slank og smal.
Anonym bruker Skrevet 10. februar 2010 #3 Skrevet 10. februar 2010 Jeg vet ikke om det er sannsynlig, men det kan skje. Venninnen min gikk ned 15 kg på veldig kort tid da hun var 15-16. Dette har ødelagt puppene hennes for alltid. Selv om hun har lagt på seg litt siden, har de vært "vrengte" siden vektnedgangen. Hun vurderte alvorlig silokon i flere år, men lot det til slutt være.
Ophiophagus Hannah Skrevet 10. februar 2010 #4 Skrevet 10. februar 2010 Det skjedde med meg. Jeg var jo i grunn ikke overvektig fra før, men hadde "former" som jeg var ganske fornøyd med. Etter at datteren min ble født (hun ble født med hjertefeil) gikk jeg veldig raskt ned i vekt pga stress og endte opp med å bli undervektig. Jeg har gått opp igjen et par kilo nå, men puppene er blitt - vel slik du beskrev i overskriften. ( i følge samboeren min er det ikke så ille, men det føles slik.) Ikke særlig morsomt i alle tilfelle. Men jeg vet ikke hvor fort/sakte man må gå ned for å unngå dette.
Anonym bruker Skrevet 10. februar 2010 #5 Skrevet 10. februar 2010 Burde vel kanskje gitt en liten bakgrunnsinfo om puppene i hovedinnlegget? Før jeg fikk barn, hadde jeg 68B. Etter første gikk jeg opp til 98C. Underveis i svangerskapet nå, fikk jeg 86D. Når jeg amma så ble det trangt med 86DD ! Føler at de er blitt litt vel mye endra allerede bare ved å tøyes til ytterpunktet, så jeg gruer meg til å se fortsettelsen =S har ikke noe lyst til å gå me slintrer innafor heller
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå