Fifrildi Skrevet 7. februar 2010 #1 Skrevet 7. februar 2010 I hele dag så fort jeg reiser meg opp og forsøker gjøre det aller minste blir magen steinhard og gjør vondt. Det er ikke luft eller treg mage så antar kroppen min i dag bare synes det er "festlig" med en haug kynnere. Enda bra hovedplanen for dagen var å lese bok uansett Men er det andre som plutselig har dager der de bare har masse kynnere uten at de egentlig vet hvorfor?
bollesmulene Skrevet 7. februar 2010 #2 Skrevet 7. februar 2010 heia:) ja akuratt samme her! reiser jeg meg, er på do eller går strammer magen seg og det gjør vondt! vet ikke helt hva det kommer av .. er ui uke 28! enn du? skulle gjerne visst hva det kom av:)
Fifrildi Skrevet 7. februar 2010 Forfatter #3 Skrevet 7. februar 2010 Uke 29 her. Må faktisk holde på magen hvis jeg er oppreist fordi det gjør vondt! Akkurat nå følger jeg bare jordmors råd som er at litt vonde kynnere er kroppens måte å si "hvil deg" på, og får Mannen til å lage lunsj og rydde og sånt. Aldri så galt osv.
babyi2010 - fødeklar- Skrevet 7. februar 2010 #4 Skrevet 7. februar 2010 Jeg har hatt mye kynnere gjennom hele svangerskapet.Nå er de mer eller mindre konstante, men har ikke lenge igjen så det hører litt til det nå. I allefall med meg er det engang slik.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå