Joikaboll@ Skrevet 5. februar 2010 #1 Skrevet 5. februar 2010 Det skal bli godt med en ukes ferie, men jeg kommer til å savne alle 4 guttane som skal være hjemme med pappa. Jeg har kommet frem til at jeg har bestillt en kolli for lite, noen som veit hva jeg kan gjøre for å ta med en ekstra??
gutt♥02.04.07♥jente♥18.11.10♥ Skrevet 5. februar 2010 #2 Skrevet 5. februar 2010 gooooooooooooooooooooood tur:):) vi reiser til tunisia om en måned:) håper på fint vær og regnfrie dager! meldt 18 da:) vet ihvertfall at innenlands reiser tar du bare og ordner d når du kommer på flyplassen(betaler på en ekstra kolli) men hadde definitivt ringt og spurt:) håper dere får d helt fortreffelig:) hvor skal dere i spania da?
Lillesnuppis Skrevet 5. februar 2010 #3 Skrevet 5. februar 2010 Jeg ville ha ringt reiseselskapet. Er dyrt å ta med seg en ekstra kolli som ikke står oppført på billetten. Blir som overvekt å regne. Spørs også hvor du skal reise fra. Gardermoen har automater som du henter billetten din selv å der blir du alltid spurt om hvor mange kolli du skal ha med deg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå