frydfrøken Skrevet 4. februar 2010 #1 Skrevet 4. februar 2010 Testa svakt positivt i dag : ) Har venta over et år nå med en eller to SA så tør nesten ikke å tro på det : ) Det går vel opp for meg om noen uker : )
smilla73 Skrevet 4. februar 2010 #2 Skrevet 4. februar 2010 såg deg nettopp på Bli Gravid. Velkommen hit. Eg er her liksom "egentlig" ikkje sjøl heller. Skal vere 6+1 og alt tydar på at ting er som det skal, men trur ikkje heilt på det sjøl enno. Grugledar meg til første UL i morgon; er som ein unge - har lyst å legge meg tidleg for at tida skal gå fortare!
Seriøst Skrevet 4. februar 2010 #3 Skrevet 4. februar 2010 Så bra!! Har nett komt inn selv, så dette er spennende!! Har ikke gått opp for meg heller, men tenker det kommer etterhvert =) Masse lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå