Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 4. februar 2010 #1 Skrevet 4. februar 2010 Mulig at jeg er litt overfølsom nå som jeg er gravid, men jeg takler ikke klumper i yoghurten!! Likte dem aldri som barn heller, hva er de egentlig godt for???
Nagilimia Skrevet 4. februar 2010 #2 Skrevet 4. februar 2010 De er kjempe gode Spesielt i melon yoghurten.... men hadde sikkert klart meg uten også
Babyønske �� Skrevet 4. februar 2010 #3 Skrevet 4. februar 2010 Jeg har aldri opplevd andre klumper i yoghurt enn frukt, og det syns jeg er helt greit. Spesielt i melonyoghurten som nevnt over her, jo flere jo bedre etter min smak. Hadde det vært melkeklumper hadde det vært noe annet. Men det finnes yoghurt uten frukt/bær også da. F eks Tine Lettyoghurt m/blåbær. Og Litagoyoghurten.
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 4. februar 2010 #4 Skrevet 4. februar 2010 I melon er de gode syns jeg også. Jordbær kan bli litt guæh.... Men på den annen side hadde jeg nok følt at de ble veldig "syntetiske" hvis det ikke var klumper i. Det er jo bær i så da er det jo naturlig at det er litt "bærete". For min egen del er det mest skrekkhistoriene om insekter i yoghurt som gir meg noia av spes skogsbæryoghurt :oD
It's all about me Skrevet 4. februar 2010 #5 Skrevet 4. februar 2010 Noen er gode med, noen er gode uten. Så derfor er det så bra at det faktisk finnes begge deler.
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 4. februar 2010 Forfatter #6 Skrevet 4. februar 2010 hehe, kanskje jeg bare må begynne å kjøpe dobbelt opp av Litago-yoghurt, både til mor og barn? Liker jo fruktsmaken, men det er bare de bitene jeg ikke takler så bra nå..
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 4. februar 2010 Forfatter #7 Skrevet 4. februar 2010 haha, ser den ja:D Skogsbæryoghurt-klumpene har jeg aldri klart å få i meg, av samme grunn.
Mor Løvehjerte Skrevet 4. februar 2010 #8 Skrevet 4. februar 2010 Grusomt!! Hvis det er bær med greier inni (frø?) som knaser i tenna som sand, så får jeg grøsninger og hårvekst på ryggen.
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 4. februar 2010 Forfatter #9 Skrevet 4. februar 2010 usj ja, en absolutt uting:/
lille sprelle Skrevet 4. februar 2010 #10 Skrevet 4. februar 2010 Hehe - hadde ikke vært det sammen uten! Og er ikke sikker på om lille frøken snupp ville likt det. Kjøpte meg "slankeyoghurt" med mye hele bær i - og hun vil heller ha den enn den hun pleier å få....
melkekua™ Skrevet 4. februar 2010 #11 Skrevet 4. februar 2010 Når jeg var liten måtte jeg sile ut klumpene hehe...jeg brakk meg hver gang jeg fant en klump....nå er det helt omvendt, nå elsker jeg å knase i en fruktbit )
meg & to små vampyrer Skrevet 4. februar 2010 #12 Skrevet 4. februar 2010 Ha ha, de er fine fordi de gir alle noia med tanken på mulige insekter i yoghurten;) he he:) Jeg syns det er fint med spor av ekte frukt da... Kunne godt vært mer for min del.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå