FruSkurk&BandittBarna Skrevet 1. februar 2010 #1 Skrevet 1. februar 2010 Husker fra sist gang at jeg kunne kjenne at vesla hikket, men husker ikke når det var. Er i uke 30 nå og kan ikke si at jeg har kjent det enda. Noen som vet?
Gjest Skrevet 1. februar 2010 #2 Skrevet 1. februar 2010 Jeg har kjent lillegutt hikke siden uke 28 ca så det er nok ikke lenge til før du kjenner de rytmiske dunkene :-P
Tjukkemagen *m/jente 1.mai* Skrevet 1. februar 2010 #3 Skrevet 1. februar 2010 I hvertfall fra uke 30 vil jeg tro! Jeg har kjent hikking i 2-3 uker allerede, og er i uke 29 nå :-) Men det kommer helt sikkert an på hvordan babyen ligger, hvor godt du kjenner det. Selv kjenner jeg det mest hikking om natta.
Aprilbarn mamma Skrevet 1. februar 2010 #4 Skrevet 1. februar 2010 Hvordan kjennes det ut i magen når babyen hikker?
Gjest Skrevet 1. februar 2010 #5 Skrevet 1. februar 2010 Det kjennes som små rytmiske dunk som varer noen minutter. Jeg kjenner det langt nedi bekkenet for han har hodet ned men kjenner det godt andre steder også, bare spess der nede, kjenner det rister nedi der på en måte :-P Vanskelig å forklare :-P
Aprilbarn mamma Skrevet 1. februar 2010 #6 Skrevet 1. februar 2010 Da har jeg kanskje kjent hikking jeg også. Jeg tenkte at det kanskje kunne være hikking. Det føltes ut som rytmiske dunk som kom ganske hurtig etter hverandre og varte noen få minutter. Jeg tenkte da stakkars baby hvis det er hikking, for hvis jeg hadde selv hatt så hurtig hikking så hadde jeg syns det var ganske så plagsomt. Men det er kanskje annerledes for babyer inne i magen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå