Anonym bruker Skrevet 1. februar 2010 #2 Skrevet 1. februar 2010 Tok silikon der i 2003. Superfornøyd!!
Anonym bruker Skrevet 1. februar 2010 #3 Skrevet 1. februar 2010 Hos hvem? Jeg har nå fått en konsultasjonstime den 1 mars, er det da lang ventetid på operasjon tror du? Hvilken str hadde du før kontra nå? Takk for svar:)
Anonym bruker Skrevet 1. februar 2010 #4 Skrevet 1. februar 2010 Hos hvem? Jeg har nå fått en konsultasjonstime den 1 mars, er det da lang ventetid på operasjon tror du? Hvilken str hadde du før kontra nå? Takk for svar:)
thea - M har gull i gulping Skrevet 1. februar 2010 #5 Skrevet 1. februar 2010 Hei:) Jeg har ikke tatt silikon, men jeg mener på at etter konsultasjonstimen skal det ikke ta så lang tid til du kan opereres:)
thea - M har gull i gulping Skrevet 1. februar 2010 #6 Skrevet 1. februar 2010 Hei:) Jeg har ikke silikon, men jeg mener og tror at etter du har hatt time skal ikke det ta mange ukene før du kan opereres:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå